Ziemassvētku piedāvājums

Sirsnīgs video zvans no Ziemassvētku vecīša un viņa draugiem
Ja prāto, kā saorganizēt pašu mīļāko un sirsnīgāko tikšanos ar Ziemassvētku vecīti laikā, kad klātienes tikšanās ir liegta, tad zini – mūsu vecītis un viņa palīgi būs klātesoši  dzīvā watsapp  video vai zoom sarunā ar taviem  bērniem,  tavas klases, bērnudārza grupas vai uzņēmuma bērniem,  vai pat kolēģiem laikā no  18. līdz 23. decembrim .

Mūsu vecītis ar prieku paslavēs tavus mīļos par labi paveiktiem darbiem, paskubinās un iedrošinās, visus, kam nepieciešams  iedrošinājums.  Vecītis iegaumēs tavu mīļo vārdus, vecumu un aizraušanos, uzklausīs iemācītās dziesmas vai noskatīsies jaunapgūtos trikus, izpildīs visas  tavas  norādes.

Kā tas notiek?

  1. Rezervē datumu un laiku!
  2. Sniedz informāciju par apsveikuma saņēmējiem ŠEIT!
  3. Apmaksā pakalpojumu!
  4. Pieslēdz zvanu kanālu lielajam ekrānam un saņem vecīša un viņa draugu zvanu!Visus neskaidros jautājumus  uzdod pa tālruni +371 26594529, izrades@liepajaslelles.lv .

Ziemassvētku vecīšu dumpis – tiešsaistes izrāde

Skaties mājās!
Pievienojies individuāli ZOOM tiešsaistes izrāžu skatītājiem 20. decembrī, 25. decembrī, 3.janvārī vai 10.janvārī pulksten 12.00.  Dalības maksa 6EUR mājsaimniecībai  jeb 1 pieslēgumam. Biļetes iegādājies www.bileuparadize.lv .

Skaties kopā ar bērnudārza vai skolas biedriem!
Izvēlies ZOOM tiešsaistei ērtu pieslēgšanās laiku un datumu, vienojies par pieslēgumu skaitu. Izrādi iespējams skatīties gan visiem kopā gan katram no savām mājām.
Dalības maksa 3EUR/pers. grupām no 20 personām. Izrāde iekļautā programmā “LATVIJAS SKOLAS SOMA”.

Visus neskaidros jautājumus  uzdod pa tālruni +371 26594529,e-pastu: izrades@liepajaslelles.lv .

Par izrādi “Ziemassvētku vecīšu dumpis”
Ziemassvētku vecīši jau kādu laiku nesaņem bērnu sūtītās vēstules. Viens no vecīšiem pa radio dzird sensacionālu ziņu – “bērni domā, ka tāda Ziemassvētku vecīša nemaz nav”. Lai pierādītu savu eksistenci, visi Ziemassvētku vecīši sadumpojas un neliekas par Ziemassvētkiem ne zinis.

Mērķauditorija: 2–10 gadus veci bērni – pirmsskolas izglītības iestāžu un 1–4.klašu audzēkņi
Ilgums:
40 min
Radošā komanda:

Režisors un idejas autors| Aleksandrs Jonovs
Māksliniece | Kristīne Martinova
Komponists | Rustams Bagirovs
Lomās | Ilze Jura,  Madara Enkuzena, Ingars Gudermanis
Dziesmu tekstu autore | Valērija Jonova
Tulkotāja | Zoja Zandberga
Butafores, leļļu Meistares | Vita Radziņa, Kristīne Dekovice
Skaņu operators | Kristaps Žilinskis
Gaismu operators | Jānis Brašs

Īpašais piedāvājums

Uzrādot grāmatnīcas GLOBUSS  un ēdināšanas tīkla TIAMO klienta karti, iespējams iegādāties biļetes par pazeminātu cenu (3.00EUR) noteiktām izrādēm. Seko norādēm repertuāra bukletā!